deponie-uvaly.cz
+420 602 603 703
nakladaky praha

Bagry, rypadla, nakladače - Praha

Výkopové práce mini bagrem
Mini bagr
Výkopové práce mini bagrem
Výkopové práce traktorbagrem
Traktor bagr
Výkopové práce traktorbagrem
Výkopové práce bagrem
Bagr
Výkopové práce bagrem

Přehled zemních prací - NáklaďákyPraha.cz

Výkopové práce mini bagrem

Potřebujete provést drobné výkopové práce v místech, kam není možný přístup velké těžké techniky? Máme pro vás řešení. Nabízíme různé výkopové práce prováděné mini bagrem. Ten nám umožňuje realizaci drobných i větších výkopových prací realizovaných na omezeném prostoru. Kromě možnosti pracovat v omezeném prostoru má mini bagr výhodu i v menším zatížení pozemku, než je tomu v případě velkých bagrů či traktorbagrů.
Kdy zvolit pro výkopové práce mini bagr?

Kromě velikosti manévrovacího prostoru rozhoduje při volbě mini bagru pro výkopové práci i konkrétní typy prací. V některých případech je výhodnější volit výkopové práce mini bagrem i v místech, do kterých by se dostal velký bagr. Je to především z důvodu větší přesnosti drobných prací prováděných právě mini bagrem. Na výkopové práce proto vyberte mini bagr v případě, že chcete kopat menší výkopy pro inženýrské sítě, hloubení děr pro sloupky a sloupy nebo pro drobného finální úpravy terénu zahrad.

Pro výkopové práce v opravdu stísněných podmínkách nabízíme práce podkopem, který projede do prostoru o šířce pouhých 180cm a jehož rameno má délku 2m.

 

Výkopové práce traktorbagrem

Traktorbagr, jak již samotný název napovídá, vznikl spojením traktoru a bagru a ukrývá v sobě výhody obou těchto stojů. Velká a široká kola traktorbagru umožňují rychlý pohyb stroje po téměř jakémkoliv povrchu a bagrovací lžíce výborně slouží pro výkopové práce do velkých hloubek. Kromě zadní bagrovací lžíce a nebo bouracího kladiva je traktorbagr vybaven v přední části nakládací lžící a vidlemi na palety umožňující realizaci větších prací. Výkopovým pracím traktorbagrem se věnujeme mnoho let a za tuto dobu jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností. Proto vám můžeme nabídnout ty nejprofesionálnější služby a splnit téměř všechna vaše přání.
Pro jaké práce je traktorbagr tou nejlepší volbou?

Traktorbagr se s ohledem na jeho širokou přední radlici nejvíce hodí pro plošné výkopové práce, mezi které patří například výkopy bazénů nebo příprava pozemku pro založení stavby. Stejně dobře však zvládá i hloubkové výkopové práce jako jsou výkopy studní nebo kopání základů.

Výkopové práce bagrem

Pásový bagr je ideálním pomocníkem při výkopových pracích, které je nutné provádět ve zhoršených podmínkách jako je například svahovitý terén. Pásy umožňují bagru bezpečný přesun po téměř jakémkoliv terénu, což umožňuje realizaci výkopových prací na místech, kde by byla práce traktorbagrem nebezpečná. Veliký výškový dosah ramene bagru je velmi vhodný při zakládání staveb ve svahu a to i v případě strmějších svahů.
Kdy je vhodnou volbou pro výkopové práce bagr?

Výkopové práce bagrem jsou vhodné pro použití v situacích, kdy je nutné hloubení s minimální rychlostí přesunů stroje. Typicky se tak jedná o kopání studní či bazénu. Bagrem je také vhodné provádět výkopové práce související s výkopy inženýrských sítí či základů domu. V místech, kde je pro uskutečnění výkopových prací bagrem málo prostoru, je vhodnější zvolit mini bagr.

 

Technika:

bagry a nakladaky praha +420 602 603 703 bagry a nakladaky praha bagriste@gmail.com